Referencje

Polecam firmę ogrodnicza BM Garden, która wykonała w mojej posesji prace związane z projektem i wykonaniem robót w ogrodzie. Z wykonanej pracy jestem bardzo zadowolony. Cenię u Panów fachowość, pomysł oraz rzetelność. Polecam firmę moim znajomym.
Darek z Zielonki
Na wiosnę 2014 roku Firma Bm Garden zaprojektowała i wykonała od podstaw ogródek działkowy na Warszawskim Mokotowie. Teraz jest to idealne miejsce do spotkań ze znajomymi oraz weekendowego wypoczynku. Nadal korzystamy z usług firmy BM Garden oraz z czystym sumieniem polecamy Panów !!!
Ewa z Warszawy
Firma ogrodnicza BM Garden od wiosny 2013 prowadzi prace ogrodnicze i pielęgnacyjne na ternie naszej posesji. Dzięki doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu i wiedzy pracowników firmy BM Garden, cieszymy się z pięknej i zdrowej zieleni.
Monika z Bielan
Prace ogrodnicze w moim ogrodzie wykonane były rzetelnie terminowo oraz zgodnie ze sztuką ogrodniczą. Panów z BM Garden cechuje profesjonalizm kultura pracy oraz to, że w miejscu prowadzenia prac panuje wzorowy porządek.
Tadeusz z Białołęki
Rekomenduję firmę BM Garden jako wiarygodną i solidną. Powierzone prace zostały wykonane należycie, zgodnie ze sztuką oraz wg, ustalonego harmonogramu.
Andrzej Jelonki
Rewitalizacja mojego przydomowego ogrodu przebiegła zgodnie z ustaleniami. Fachowa wiedza okazała się bardzo przydatna podczas podejmowania kluczowych decyzji. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Polecam Panów z BM Garden.
Edyta z Bemowa