Zakładanie trawników oraz wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na trawnikach

Zakładanie trawników oraz wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na trawnikach

Zadbany trawnik zapewnia ład i harmonie oraz idealnie komponuje się z pozostałą roślinnością oraz ogrodową architekturą. Jest to centralny punkt każdego ogrodu, dlatego też tak duże znaczenie ma odpowiednie uporządkowanie jego powierzchni.

Nasza firma zajmuje się zakładaniem trawników zarówno z siewu, jak i rolki. Realizujemy trawniki o różnych charakterze i przeznaczeniu, w tym przede wszystkim trawniki ozdobne, rekreacyjne oraz sportowe. Do każdej realizacji podchodzimy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Dzięki wykwalifikowanej kadrze posiadającej niezbędną wiedzę z zakresu specyfiki roślin oraz doświadczenia w realizacji tego rodzaju przedsięwzięć, mamy pewność iż efekt końcowy spełni oczekiwania naszego Klienta, a trawnik będzie prezentował się efektownie oraz stworzy idealną podstawę do dalszej aranżacji ogrodu.

Ponadto, zajmujemy się także wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych na trawnikach, w tym takich czynności jak renowacja, aeracja, wertykulacja, koszenie czy zasilanie.